Skip to content

9 Comments

  1. Anonym
    20. september 2010 @ 19:54

    Du ville aldrig blive sådan en som ville være pinlig og uinspirerende – Tilgengæld vil du være en som blir' savnet rigtig meget som instruktør!!

    Lykke

    PS: Jeg håber Anton kommer ud med spinning sko på, så kan han jo saaaagtens komme med!

    Reply

  2. Umfufu
    20. september 2010 @ 20:18

    Lykke; ville satme blive en småsvær fødsel. *av*.

    Reply

  3. Uden Relevans
    20. september 2010 @ 20:38

    du glemmer alt om spinning når du ser det lille mirakel 🙂

    Reply

  4. Rebecca
    21. september 2010 @ 05:03

    Jeg er mor til to og er spinning instruktør, dog kun på hobbyniveau. Så det kan helt bestemt lade sig gøre. 🙂

    Reply

  5. Anonym
    21. september 2010 @ 06:47

    Hvad er der nu galt med mor-barn gymnastik 😉 Jan

    Reply

  6. labu
    21. september 2010 @ 07:10

    Åhh Linda 🙂 Jeg er sikker på, at vandet først går på din sidste spinning time.. under udstrækningen 🙂 Så kan du tage direkte på fødegangen 🙂

    Jeg skal gøre alt hvad jeg kan for at passe på dit hold og du skubber mig bare af cyklen så snart du vil tilbage på den! :o)

    Det kan jo være, at jeg skal passe Anton mens du underviser? 🙂

    Reply

  7. Helleq
    21. september 2010 @ 09:16

    Du må love IKKE at sætte dit barns liv så meget over dit, at du en dag vågner op ved at Anton har forladt dig, og du finder ud af at du ikke har et selvstændigt liv.

    Og lærer han fra starten af at blive passet af andre, jamen så kan du godt snige dig afsted og på cyklen en gang imellem!

    Og har de ikke børnepasning mens du træner?

    Reply

  8. Linda
    21. september 2010 @ 11:14

    Årh, Lykke, tak! Den varmede.

    Umfufu: Jeg tænker, at når de kan sy én, uden man opdager det, mom så de klamper gør den helt store forskel?

    UR: Og hvis det er sådan, det går, er det også ok.

    Rebecca: Godt at høre!

    Jan: Kan du se det for dig? Bliver nok noget med mig, der skrider i vrede over, at jeg synes, at de spilder vores tid. Vi vil lave ARMBØJNINGER, mig og Anton! Ikke lege flyvemaskine, mens vi får at vide, at det 'styrker lårmusklerne'. (Please!)

    Labu: Du ER en ven i nøden, Lasse, du er!

    Helle: Jo, der er børnepasning, men det er tilrettelagt på den måde, at børnepasserne skal kunne hente forældrene, hvis ungerne er helt utrøstelige, og det bliver jo lidt svært, hvis det er mig, der har den gule førertrøje på:/

    Reply

  9. Mette
    21. september 2010 @ 19:36

    ved du hvad ? er sikker på at receptionen gerne træder til : – ) Prøv at se på lille Nikita : – ).. og vi vil IKKE af med diiggggggg!!!!!!!!!!!!!!! Anton må dele må han : – ) haha

    Reply

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Dette site anvender Akismet til at reducere spam. Læs om hvordan din kommentar bliver behandlet.